Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Roomster 2008 года

Автомобиль: Skoda Roomster 2008 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 9000 км, двигатель - 1.6, комплектация - comfort
Автор: Руслан (Украина, Полтава)   29.05.2009

користуюсь майже рік. авто супер! - побувало і в криму - туда і назад в Полтаву 2 чол + 2 вела + рюкзаки (все в салоні), крім того чотири чол. без проблем доставлені на тарханкут, і в снігу - четверо з лижами і бордами доставлені на г/лижну базу, а крім того річка, ліс та інша природа при повній завантаженості. В місті - теж нормально. Розхід середній десь 7, 5 л/100км, по трасі - 6, 3 при середній загрузці. Одним словом авто для активного відпочинку. Особлива відзнака - купа місця для пасажирів ззаду.

Плюсы автомобиля: Великий салон, великий багажник, можливість трансформації салону (задній ряд сидінь), економічність, зовнішній вигляд - навіть через рік приносить радість оку,

Минусы автомобиля: шумновата підвіска (хоча і на свої гроші), авто купувалось без магнітоли. Купувати фірмову жалко (800$) - а ставити від іншого виробника - постійний гемор із так званим адаптером під типорозмір 1 ДІН.

Совет покупателю: При покупці нового авто старатись брати максимальну комплектацію - потім всі фірмові дрібнички (музика, рейлінги, молдінги, полички і т.д ) достаються в три дорога!

Гоша

Я конечно уважаю соседей,да и в Полтаве служил 2 года,но если зашел на русскоязычный сервер,то будьте любезны по русски излагать свой отзыв(надеюсь,что еще не забыли).Лично я Вас понял,а другие -не факт.

Стас

но при этом это украинский сайт .... поэтому вполне логично увидеть отзыв на украинском ....

Виктор.

Гоша , Вы наверное заблудились? Это уже Украина.

люди, Вам кроме языковой проблемы обсудить нечего??? люди, Вам крім язікової проблеми нема що обговорювати??? думаю и русско- и украино- язычные все понимают

Украiна українцям. А чим саме нам гордится що ми українці.

Тест-драйв Skoda Roomster: Смена приоритетов
Смена приоритетов

В каждой семье существует свое видение семейных автомобилей. Для одних людей отличным выбором может стать большой седан, другим нравятся универсалы, третьи не могут жить без вседорожника, а некоторым и 8-местных мини-вэнов не хватает.

Продажа б/у Skoda

Skoda Superb 2007 Skoda Superb 5.300$ 2007 200.000 км