Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Roomster 2008 года

Автомобиль: Skoda Roomster 2008 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 9000 км, двигатель - 1.6, комплектация - comfort
Автор: Руслан (Украина, Полтава)   29.05.2009

користуюсь майже рік. авто супер! - побувало і в криму - туда і назад в Полтаву 2 чол + 2 вела + рюкзаки (все в салоні), крім того чотири чол. без проблем доставлені на тарханкут, і в снігу - четверо з лижами і бордами доставлені на г/лижну базу, а крім того річка, ліс та інша природа при повній завантаженості. В місті - теж нормально. Розхід середній десь 7, 5 л/100км, по трасі - 6, 3 при середній загрузці. Одним словом авто для активного відпочинку. Особлива відзнака - купа місця для пасажирів ззаду.

Плюсы автомобиля: Великий салон, великий багажник, можливість трансформації салону (задній ряд сидінь), економічність, зовнішній вигляд - навіть через рік приносить радість оку,

Минусы автомобиля: шумновата підвіска (хоча і на свої гроші), авто купувалось без магнітоли. Купувати фірмову жалко (800$) - а ставити від іншого виробника - постійний гемор із так званим адаптером під типорозмір 1 ДІН.

Совет покупателю: При покупці нового авто старатись брати максимальну комплектацію - потім всі фірмові дрібнички (музика, рейлінги, молдінги, полички і т.д ) достаються в три дорога!

Гоша

Я конечно уважаю соседей,да и в Полтаве служил 2 года,но если зашел на русскоязычный сервер,то будьте любезны по русски излагать свой отзыв(надеюсь,что еще не забыли).Лично я Вас понял,а другие -не факт.

Стас

но при этом это украинский сайт .... поэтому вполне логично увидеть отзыв на украинском ....

Виктор.

Гоша , Вы наверное заблудились? Это уже Украина.

люди, Вам кроме языковой проблемы обсудить нечего??? люди, Вам крім язікової проблеми нема що обговорювати??? думаю и русско- и украино- язычные все понимают

Украiна українцям. А чим саме нам гордится що ми українці.

Тест-драйв Skoda Roomster: Семейное счастье как высшая ценность
Семейное счастье как высшая ценность

Два мешка картошки, собака, жена, три тещиных чемодана, сама теща. Весь этот джентльменский набор надо перевезти по известному маршруту до пункта Б – домика в деревне. И по дороге подхватить родную бабулю двадцать шестого года рождения. Задачка-а-а...

Продажа б/у Skoda

Skoda Superb 2007 Skoda Superb 5.300$ 2007 200.000 км