Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Roomster 2013 года

Автомобиль: Skoda Roomster Scout 2013 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3000 км, двигатель - 1.4 бензин, комплектация - Elegance
Автор: Mykhaylo (Украина, Львов)   08.10.2014

Вибирав довго, хотів авто у якому було б комфортно сидіти позаду при моєму зрості 183 см і вагою 90. У 99% авто для передніх пасажирів дуже комфортно, а позаду навпаки. І так критерій мого вибору - щоб ноги не впирались у передне крісло і щоб голова у стелю не впиралась і більш менш великий багажник, і щоб розхід був не великий (двигун до 1.6 включно) і надійність.

Спершу думав дизель але при планованих 10 тисячах км в рік - дизель не вигідний (порахував і почне виплачуватись після 60-70 тис км мінімально).

Був майже в усіх салонах де пропонують авто до 18 000$ - 20000$. Всі нижще наведені тачки у 2013р так і коштували в залежності від комплектації.

Планував бути пасажиром щоб мене возили, тому і критичним був комфорт для задніх пасажирів. А получилось, що став водієм:).

Toyota Auris 1.4 - японець, класна тачка, але не сподобалось позаду і передня панель (С класс, бренд), Pegeout 308 - спереді мега комфортно і дуже гарно а позаду мала (С клас), Citroen C4, Hyundai i30 - дуже гарні, але так і впирався головою об верх (С клас, салон дуже комфортний, мяка обшивка ). Mazda2, Volkswagen Polo - так само малі (B класс). Suzuki SX4 - ззовні дуже гарна, а от всередині дуже не сподобалось, особливо стійки. (С клас, великий кліренс, салон старомодний, специфічна висока посадка). Конкурентами були тільки Citroen C3, Шкода Румстер, Nisan Note (B клас - в усіх позаду кулак як мінімум запасу і для ніг багато місця). Honda Jazz - по функціоналу підходить по бюджету 22 штуки - дуже гарна і прікольна. Nissan Note - сподобалась але був 1 недолік - задня кришка багажника відкривається мабуть на 175 см і тре згинатись - як на мене так лажанутись при тому що тачка висока)). Citroen C3 - по суті те саме що Skoda Roomster - тільки більше довірився німецькій начинці.

Забив я на дизайн і бренд і взяв те що підходить функціонально (конкуренти бо бренду серйозні і красивіші - особливо Тойота Auris). В принципі не жалію - дуже сподобалась трансформація салону і просторність. На рахунок надійності - двигун і коробка Volkswagen - як і багато іншого. Обійшлась в сумі десь під 19 штук із оформленням і усіма податками.

Плюсы автомобиля: Великий багажник особливо коли скласти задні крісла. Трансформація салону. Можливість перевозити складений велосипед у багажнику (перевозив 2 велосипедах у велочохлах). Розхід - в залежності від манери їзди різниця буде доходити до 2 літрів.На трасі рекорд був 5.0 - якщо не дурить бортовий компютер. а так в середньому десь 6.5 літрів(літом). Ціна на запчастини порівняно із японськими авто значно менша - хоча надіюсь ця перевага не стане у нагоді.

Минусы автомобиля: Європейскі виробники жлоби в плані комплектаціі. В японських в мінімальній версіі - склопідіймачі електричні, автомагнітола і кондиціонер. В мене топова - і то тільки передні склопідіймачі електричні - задні за додаткову плату. Без магнітоли. 2 динаміка (не 4). Дизайн на любителя.

Совет покупателю: По суті ціна на 1 штуку відрізнялась від фабіі - за рахунок нестандартного дизайну ціна була і невисока. Кому потрібно багато місця позаду водія і багажник великий - радив би це авто або Nissan Note чи Citroen C3 (до 20 штук). В інакших випадках мона щось цікавіше.

Demis19

А что вы скажете насчет комфортности подвески Румстера?

Mykhaylo1234

Підвістка жорстка чи навів жорстка(порівняно із тачкою знайомого Hyundai Elantra) - все таки це аля комфортніша в плані салону версія шкода практік яка призначена для перевазення вантажу.Можна ще зарееструватись у клубі власників конкретної моделі - я наприклад перед купівлею зареструвався у клубі шкоди і сузукі сх4 - там можна прочитати про можливі проблеми(хоча там переважно всі розхвалюють своі тачки але бувають і що описують проблеми).

Belkarus

может все-таки Ситроен С3 пикасо, а не просто С3? а то вам С4 маленький, а Б-класс С3 не маленький.

Mykhaylo1234

так Сітроен с3 пікассо, Вибачте за помилку. С3 в салоні навіть не було.

Тест-драйв Skoda Roomster: Все, что можно выжать из минимума
Все, что можно выжать из минимума

Отчего бы и не покататься на обновленной «Шкоде» по берегу Средиземного моря, если представляется такая возможность? Тем более что один из участников намечавшегося в Греции тест-драйва был моим старым знакомым.

Продажа б/у Skoda

Skoda Octavia 2006 Skoda Octavia 7.550$ 2006 310.000 км